LEVANDŲ MAIŠELIAI

Paskelbė levanderija 2022/01/21 0 Komentarai


Kvapnieji maišeliai su levanda yra naudojami kaip natūrali apsauga nuo kandžių, todėl juos galima laikyti spintoje, drabužiuose lieka malonus ir gaivus levandų kvapas.
Levandų maišeliai yra naudojami kaip raminanti priemonė laikant po pagalve ar pakabinami namuose kaip kvapni dekoro detalė.


Levandos žiedeliai - tai žolė ir po kažkiek laiko jų kvapas silpnės, tad tiesiog reikia pakeisti vidų naujais žiedeliais Levanda reaguoja į šilumą ir lietimą, tad gerai kartais palaikyti rankoje, paminkyti ir subtilus aromatas vėl skleisis. Pats žiedas turi savyje eterinio aliejaus, reikia jį tik papurtyti ir kvapas suintensyvėja.

 Nuo senų senovės įvairios tautos gerbė levandų magiškas savybes. Šis augalas laikomas dvasinio komforto, ilgaamžiškumo, laimės ir materialinės gerovės simboliu. Šiandien daugelis mano, kad levandų amuletai padeda vienišiems žmonėms rasti savo meilę arba pritraukia į jų gyvenimą gerąsias jėgas. Štai kodėl levandos taip dažnai dedamos į maišelius – mažas aromatines pagalvėles, naudojamas kaip talismanai. Provanse pinta levandų lazdelė yra sėkmės dovana draugei.


Įsigyti galite čia: https://levanderija.lt/visos-prekes/levandu-produkcija/levandu-maiseliai 

Palikite komentarą